Par mums

Visplašākā tehnisko audumu Izvēle Baltijas valstīs un Eiropā!

Par mums: firma "Ekobalta VG TECHNICAL TEXTILES" Latvijas tirgū strādā kopš 1996. gada un nodarbojas ar tehnisko audumu piegādi uzņēmumiem. Mūsu pamatprincips ilggadējai un veiksmīgai sadarbībai - individuāla pieeja katram klientam. 

Mūsu firma dinamiski attīstās un pastāvīgi paplašina preču sortimentu. Šobrīd piedavājam vairāk kā 500 dažādu artikulu tehniskos audumus dažadām rūpnieciskajām vajadzībām. Pie mums var iegādāties tehniskos audumus gan vairumā, gan nelielos apjomos.

Latvijas, Lietuvas un Igaunijas uzņēmumiem preču piegādes termiņi ir 1 līdz 2 dienas, Skandināvijas un Eiorpas uzņēmumiem 3 līdz 4 dienas. Nelielas preču partijas izsūtām ar kurjerpastu.

Mums patīk sniegt kvalitatīvu servisu un radīt labu noskaņojumu! Vienmēr esam gatavi sniegt Jums detalizētu informāciju par tehniskajiem audumiem. Visiem audumiem ir kvalitātes sertifikāti. Mēs esam ieinteresēti ilgstošā sadarbībā!

Kam: mūsu klienti ir dažādu nozaru uzņēmumi un organizācijas ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā, Zviedrijā, Vācijā un citās valstīs.

Mūsu tehniskos audumus iespējams iegādāties arī tirdzniecības tīklos " TN Kurši", "Latvijas ķīmija" u.c.

Ar cieņu,

menedžere Irina,

tālr. +371 29412054