Par mums

Visplašākā tehnisko audumu Izvēle Baltijas valstīs un Eiropā no noliktavas Rīgā!

Firma "Ekobalta VG TECHNICAL TEXTILES" Latvijas tirgū strādā kopš 1996. gada un nodarbojas ar tehnisko audumu un to izstrādājumu piegādi uzņēmumiem. Piedāvājam uzņēmumiem šūšanas pakalpojumus- izgatavojam filtrēšanas maisus vakumfiltriem, piedurkņu filtrus, filtrus presēm utt., pēc Jūsu izmēriem un paraugiem. Mūsu pamatprincips ilggadējai un veiksmīgai sadarbībai - individuāla pieeja katram klientam. 

Šobrīd piedavājam vairāk kā  3000 dažādu artikulu tehniskos audumus dažadām rūpnieciskajām vajadzībām. Pie mums var iegādāties tehniskos audumus gan vairumā, gan nelielos apjomos.

Vairumam preču piedāvājam bezmaksas piegādi ar Omniva pakomātiem visā Baltijā. Kurjera piegāde ar Venipak, DPD, Raben, Hellmann Logistic (atkarībā no pasūtījuma izmēra). 

Pastāvīgiem klientiem speciālas cenas. Cena nav dogma, bet iemesls komunicēt!

Latvijas, Lietuvas, Igaunijas uzņēmumiem piegāde 1-2 dienas, Skandināvijas un Eiropas 3-7 dienas.

Mums patīk sniegt kvalitatīvu servisu un radīt labu noskaņojumu! Vienmēr esam gatavi sniegt Jums detalizētu informāciju par tehniskajiem audumiem. Visiem audumiem ir kvalitātes sertifikāti. Mēs esam ieinteresēti ilgstošā sadarbībā!

Mūsu klienti - dažādu nozaru uzņēmumi un organizācijas ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā, Zviedrijā, Vācijā un citās valstīs.


Ar cieņu,

menedžere Irina,

menedžere Arta,

tālr. +371 29412054

dpost
epost
hm
lpost
post
raben
ups
dpd
lpasts
omniva
venuoak